Designový Časopis
Designový Časopis
Olivová Mísa

Oli

Olivová Mísa OLI, vizuálně minimalistický objekt, byl koncipován na základě jeho funkce, myšlenky skrýt jámy vyplývající z konkrétní potřeby. Sledoval pozorování různých situací, ošklivost jam a potřebu zlepšit krásu oliv. Jako oboustranný obal byl Oli vytvořen tak, že jakmile se otevře, bude zdůrazňovat faktor překvapení. Návrhář byl inspirován tvarem oliv a její jednoduchostí. Výběr porcelánu souvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použitelností.

Název projektu : Oli, Jméno designérů : Miguel Pinto Félix, Jméno klienta : MPFXDESIGN.

Oli Olivová Mísa

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.