Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten

Ohgi

Prsten Mimaya Dale, designér kruhu Ohgi, vydal s tímto prstenem symbolickou zprávu. Její inspirace prstenu pocházela z pozitivních významů, které mají japonští skládací fanoušci a jak moc jsou v japonské kultuře milovaní. K materiálu používá 18 K žluté zlato a safír a vyzařují luxusní auru. Skládací ventilátor navíc sedí na kruhu v úhlu, který dává jedinečnou krásu. Její design je jednotou mezi Východem a Západem.

Prsten

Gabo

Prsten Prsten Gabo byl navržen tak, aby povzbudil lidi, aby znovu navštívili hravou stránku života, která se obvykle ztratí, když dorazí dospělost. Návrhář byl inspirován vzpomínkami na pozorování jejího syna, jak si hraje s jeho barevnou magickou kostkou. Uživatel může hrát s kroužkem otáčením dvou nezávislých modulů. Tímto způsobem lze sladit nebo nesoulad barevných sad drahokamů nebo polohy modulů. Kromě hravého aspektu má uživatel možnost každý den nosit jiný prsten.

Prsten

Dancing Pearls

Prsten Tančící perly mezi řvoucími mořskými vlnami, jsou výsledkem inspirace oceánem a perlami a jedná se o 3D modelový prsten. Tento prsten je navržen s kombinací zlata a barevných perel se speciální strukturou pro realizaci pohybu perel mezi řvoucími vlnami oceánu. Průměr trubky byl zvolen v dobré velikosti, což činí konstrukci dostatečně robustní, aby byl model vyrobitelný.

Náušnice A Prsten

Vivit Collection

Náušnice A Prsten Kolekce Vivit inspirovaná přírodními formami vytváří zajímavé a zvědavé vnímání podlouhlými tvary a vířícími liniemi. Kusy Vivit se skládají z ohýbaných 18 k žlutých zlatých listů s černým rhodiem na vnějších stranách. Náušnice ve tvaru listu obklopují ušní lalůčky, takže jejich přirozené pohyby vytvářejí zajímavý tanec mezi černou a zlatou - skrývá a odhaluje žluté zlato pod ním. Sinuosita forem a ergonomické atributy této kolekce představují fascinující hru světla, stínů, oslnění a odrazů.

Náušnice A Prsten

Mouvant Collection

Náušnice A Prsten Kolekce Mouvant byla inspirována některými aspekty futurismu, jako jsou myšlenky dynamismu a materializace nehmotného majetku, které představil italský umělec Umberto Boccioni. Náušnice a prsten kolekce Mouvant Collection mají několik zlatých fragmentů různých velikostí, svařených tak, aby se dosáhlo iluze pohybu a vytvořilo se mnoho různých tvarů v závislosti na úhlu, který je vizualizován.