Designový Časopis
Designový Časopis
Brož

The Sunshine

Brož Rysem tohoto šperku je, že zde používal velký kamenný komplexní tvar, který je nastaven na neviditelný (vzduchový) rám. Návrh šperků otevírá pouze technologii montáže kamenů. Samotný kámen drží dvě nenápadná svítidla a tenká deska posetá diamanty. Tato deska je základem všech broží nosné konstrukce. To drží a druhý kámen. Celá kompozice byla možná po propracovaném hlavním brusném kameni.

Prsten

Pollen

Prsten Každý kus je interpretací fragmentu přírody. Příroda se stává záminkou k životu šperků, hraní se texturami světla a stíny. Cílem je poskytnout klenot s interpretovanými tvary, jak by je příroda navrhovala s citlivostí a smyslností. Všechny kusy jsou vyráběny ručně, aby se vylepšily textury a zvláštnosti šperku. Styl je čistý, aby dosáhl rostlinné substance. Výsledkem je kus jedinečný i nadčasový, hluboce propojený s přírodou.

Přizpůsobitelné Šperky

Gravity

Přizpůsobitelné Šperky Zatímco v 21. století je používání moderních technologií, nových materiálů nebo extrémně nových forem často nutností dělat inovace, Gravity dokazuje opak. Gravitace je kolekce přizpůsobitelných šperků používajících pouze vlákna, velmi starou techniku a gravitaci, nevyčerpatelný zdroj. Kolekce se skládá z velkého množství stříbrných nebo zlatých prvků s různými vzory. Každý z nich může být spojen s perlami nebo kameny prameny a přívěsky. Kolekce se stává tak nekonečnem různých šperků.

Dámská Kolekce

The Hostess

Dámská Kolekce Kolekce absolventů Darie Zhiliaeva je o ženskosti a mužnosti, síle a křehkosti. Inspirací sbírky je stará pohádka z ruské literatury. Hostitelka Měděné hory je kouzelným patronem horníků ze staré ruské pohádky. V této sbírce můžete vidět krásné sňatky přímých linií inspirované hornickými uniformami a půvabné objemy ruského národního kroje. Členové týmu: Daria Zhiliaeva (návrhářka), Anastasiia Zhiliaeva (asistentka návrháře), Ekaterina Anzylova (fotografka)

Kabelka, Večerní Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerní Taška Taška Tango je vynikající taška se skutečně inovativním designem. Jedná se o nositelné umělecké dílo, které nosí náramek, který vám umožní mít volné ruce. Uvnitř je dostatek prostoru a konstrukce skládacího magnetu umožňuje neočekávané snadné a široké otevření. Pouch je vyroben z měkké voskované kůže z lýtkové kůže pro neuvěřitelně příjemný dotek rukojeti a nafouklé boční vložky, záměrně kontrastující s konstrukcí hlavního těla vyrobeného z tzv. Glazované kůže.

Kabát, Který Lze Převést,

Eco Furs

Kabát, Který Lze Převést, Kabát, který může být 7 v 1, je inspirován rušnými kariérními dámami, které se rozhodnou pro jedinečný, ekologický a funkční denní šatník. V tom je starý, ale opět moderní, ručně šitý skandinávský Rya Rug textilie interpretován moderním způsobem, jehož výsledkem jsou vlněné oděvy, které jsou svým výkonem jako kožešiny. Rozdíl je v detailu a ohleduplnosti ke zvířatům a životnímu prostředí. V průběhu let byly Eco kožešiny testovány v různých evropských zimních podnebích, které pomohly vyvinout vlastnosti tohoto kabátu a dalších posledních kousků do dokonalosti.