Designový Časopis
Designový Časopis
Dárkové Balení Koláče

Marais

Dárkové Balení Koláče Dárkové balení na dorty (finančník). Obrázek ukazuje krabici o velikosti 15 dortů (dvě oktávy). Dárkové krabičky obvykle jednoduše sladí všechny dorty. Jejich krabice individuálně zabalených dortů se však liší. snižují náklady zaměřením pouze na jeden design a při využití všech šesti ploch dokázali znovu vytvořit všechny typy klávesnic. Pomocí tohoto návrhu mohou vytvářet libovolnou velikost klávesnice, od malých klávesnic až po plnohodnotné 88-klávesové klavíry a ještě větší. Například pro jednu oktávu 13 klíčů používají 8 dortů. A 88palcovým klavírem by byla dárková krabička s 52 dorty.

Identita Značky

SioZEN

Identita Značky Společnost Siozen představuje nový revoluční hygienický systém na vysoké úrovni, který jedinečně přeměňuje vaše vesmírné povrchy, ruce a vzduch na výkonný obranný systém mikrobiálního / toxického znečištění. Moderní konstrukční metody jsou skvělé pro zajištění lepší energetické účinnosti a komfortu, ale to stojí za cenu. Přísnější budovy bez tahu přispívají k hromadění nesčetných znečišťujících látek. I když je ventilační systém budovy správně navržen a dobře udržován, znečištění vnitřních prostor zůstává vážným problémem. Jsou zapotřebí nové přístupy.

Balení

The Fruits Toilet Paper

Balení Mnoho společností a obchodů v celém Japonsku dává zákazníkům toaletní papír jako novinový dárek, aby prokázalo své uznání. Ovoce toaletní papír byl navržen tak, aby svým zákazníkům ukázal svůdný styl, ideální pro takové příležitosti. K dispozici jsou 4 designy z kiwi, jahody, melounu a pomeranče. Od oznámení designu a uvedení produktu na trh byl tento produkt představen ve více než 50 médiích, včetně televizních stanic, časopisů a webových stránek, ve 23 městech v 19 zemích.

Horolezecká Věž

Wisdom Path

Horolezecká Věž Nefunkční vodárenská věž byla vedením dílny rozhodnuta o rekonstrukci, aby se stala lezeckou stěnou. Být nejvyšší bod kolem je dobře viditelný mimo workshop. Má malebný výhled na jezero Senezh, dílnu a borový les. Po ukončení studia se studenti účastní slavnostního lezení na samotný vrchol věže jako pozorovací místo. Spirální pohyb kolem věže je symbolem procesu získávání zkušeností. A nejvyšší bod je symbolem životní zkušenosti, která se nakonec promění v kámen moudrosti.

Balení Šachových Tyčinek

K & Q

Balení Šachových Tyčinek Jedná se o obalový design pro pečené zboží (tyčinky, finančníci). S poměrem délky k šířce 8: 1 jsou strany těchto rukávů extrémně dlouhé a jsou pokryty šachovnicovým vzorem. Vzor pokračuje na přední stranu, která má také centrálně umístěné okno, skrz které je vidět obsah rukávu. Když je všech osm rukávů obsažených v této dárkové sadě zarovnáno, je odhalen krásný kostkovaný vzor šachovnice. Díky K & Q je vaše zvláštní příležitost tak elegantní, jako je čajový čas krále a královny.

Obalový Koláč

Miyabi Monaka

Obalový Koláč Jedná se o obalový design pro oplatkový koláč naplněný fazolovým džemem. Balíčky jsou navrženy s motivy tatami, které evokují japonskou místnost. Kromě obalů také přišli s designem obalu ve stylu rukávu. To umožnilo (1) ukázat tradiční krb, jedinečnou vlastnost čajovny a (2) vytvořit čajovny ve 2-matných, 3-matných, 4,5-matných, 18-matných a různých dalších velikostech. Zadní strana balení je zdobena jinými vzory než motivem tatami, takže je lze prodávat samostatně.