Designový Časopis
Designový Časopis
Aktivace Události

The Jewel

Aktivace Události 3D šperkovnice byla interaktivní maloobchodní prostor, který vyzval veřejnost, aby použila nejmodernější technologie ve 3D tisku vytvářením vlastních šperků. Byli jsme pozváni, abychom aktivovali prostor a okamžitě přemýšleli - jak může být šperkovnice kompletní bez krásného šperku na míru? Výsledkem byla současná socha, jejímž výsledkem byl barevný hranol, který obsahoval krásu odrazného světla, barev a stínu.

Název projektu : The Jewel, Jméno designérů : Beck Storer, Jméno klienta : Highpoint Shopping Centre.

 The Jewel Aktivace Události

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.