Designový Časopis
Designový Časopis
Produkce / Post Produkce / Vysílání

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Produkce / Post Produkce / Vysílání Telekomunikační centrum Ashgabat (televizní věž) je monumentální budova vysoká 211 m, která se nachází v jižním okraji hlavního města Turkmenistánu v Ašchabadu na kopci 1024 m nad mořem. Televizní věž je hlavním střediskem pro produkci rozhlasových a televizních programů, postprodukci a vysílání. A je jedním z nejlepších příkladů nejmodernějších digitálních technologií. Televizní věž učinila Turkmenistán průkopníkem v terestriálním vysílání HD v Asii. TV Tower je největší technologická investice za posledních 20 let ve vysílání.

Název projektu : Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower), Jméno designérů : Polimeks Construction, Jméno klienta : Polimeks Construction .

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower) Produkce / Post Produkce / Vysílání

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.