Designový Časopis
Designový Časopis
Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku

Forklift simulator

Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku Simulátor pro obsluhu vysokozdvižného vozíku od Sheremetyevo-Cargo je speciální stroj určený pro výcvik řidičů vysokozdvižných vozíků a kontrolu kvalifikací. Představuje kabinu s ovládacím systémem, posezením a sklopnou panoramatickou obrazovkou. Materiál těla hlavního simulátoru je kov; také existují plastové prvky a ergonomické výplně vyrobené z integrální polyuretanové pěny.

Název projektu : Forklift simulator, Jméno designérů : Anna Kholomkina, Jméno klienta : Sheremetyevo-Cargo.

Forklift simulator Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.