Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Haleiwa

Židle Haleiwa splétá udržitelný ratan do zametacích křivek a vrhá zřetelnou siluetu. Přírodní materiály vzdávají poctu řemeslné tradici na Filipínách, přepracované do současnosti. Díky univerzálnosti designu, kterou tato židle spáruje nebo používá jako výrok, se tato židle přizpůsobí různým stylům. Haleiwa vytváří rovnováhu mezi formou a funkcí, půvabem a silou, architekturou a designem a je tak pohodlná, jak je krásná.

Název projektu : Haleiwa, Jméno designérů : Melissa Mae Tan, Jméno klienta : Beyond Function.

Haleiwa Židle

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.