Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Kosmetiky

Woman Flower

Kolekce Kosmetiky Tato kolekce je inspirována přehnanými oděvními styly středověkých evropských dám a tvarem pohledu z ptačí perspektivy. Návrhář tyto formy extrahoval a použil je jako kreativní prototypy a v kombinaci s designem produktu vytvořil jedinečný tvar a módní smysl a ukázal bohatou a dynamickou formu.

Název projektu : Woman Flower, Jméno designérů : Kang Jiang, Jméno klienta : LCHEAR.

Woman Flower Kolekce Kosmetiky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.