Designový Časopis
Designový Časopis
Design Písma

Monk Font

Design Písma Monk usiluje o rovnováhu mezi otevřeností a čitelností humanistických bezpatkových serifů a pravidelnějším charakterem bezpatkových serifů. Ačkoli byl původně navržen jako latinské písmo, bylo brzy rozhodnuto, že pro zahrnutí arabské verze potřebuje širší dialog. Latina i arabština nám vytvářejí stejné odůvodnění a myšlenku sdílené geometrie. Síla procesu paralelního návrhu umožňuje, aby oba jazyky měly vyváženou harmonii a půvab. Arabština i latina hladce spolupracují a mají společné čítače, tloušťku stonku a zakřivené tvary.

Název projektu : Monk Font, Jméno designérů : Paul Robb, Jméno klienta : Salt & Pepper.

Monk Font Design Písma

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.