Designový Časopis
Designový Časopis
Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo

FZ

Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo Bezpečnostní zařízení vozidla je zásadní. Hasicí přístroje a bezpečnostní kladiva, kombinace těchto dvou může zlepšit efektivitu úniku personálu v případě dopravní nehody. Místo v automobilu je omezené, takže toto zařízení je navrženo tak, aby bylo dostatečně malé. Může být umístěn kdekoli v soukromém autě. Tradiční hasicí přístroje vozidel se používají na jedno použití a tato konstrukce může snadno nahradit vložku. Je to pohodlnější uchopení, snadno se obsluhuje.

Název projektu : FZ, Jméno designérů : Tongxin Zhang, Jméno klienta : Zhengzhou University of Light Industry.

FZ Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.