Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa Úkolu

Pluto

Lampa Úkolu Pluto udržuje důraz na styl. Jeho kompaktní, aerodynamický válec obíhá elegantní rukojeť posazená na úhlové stativové základně, což usnadňuje přesné umístění pomocí měkkého, ale zaostřeného světla. Jeho podoba byla inspirována dalekohledy, ale místo toho se snaží zaměřit na Zemi místo na hvězdy. Vyrobeno pomocí 3D tisku s využitím plastů na bázi kukuřice, je jedinečné, nejen pro použití 3D tiskáren průmyslovým způsobem, ale také ekologicky.

Název projektu : Pluto, Jméno designérů : Heitor Lobo Campos, Jméno klienta : Gantri.

Pluto Lampa Úkolu

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.