Designový Časopis
Designový Časopis
Whisky Malbec Wood

La Orden del Libertador

Whisky Malbec Wood Ve snaze kombinovat odlišné prvky, které odkazují na název produktu, design posiluje poselství, které navrhuje. Přenáší vzrušující a zajímavý obraz. Ilustrace vzdorného kondora zobrazujícího jeho křídla, označující pocit svobody, spojený se symetrickou a sugestivní medailí, přidaný k ilustraci na pozadí s imaginární krajinou, která přináší poezii do designu, vytváří ideální kombinaci, která zprostředkovává požadovanou zprávu. Střízlivá barevná paleta poskytuje exkluzivní funkce a typografické použití odpovídá tradičnímu a historickému produktu.

Název projektu : La Orden del Libertador, Jméno designérů : Maximiliano Fulquet, Jméno klienta : FREE SPIRITS.

La Orden del Libertador Whisky Malbec Wood

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.