Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Shang Ju

Hotel S krásou přírody a krásou lidstva, definicí City Resort Hotel je jasné, že se liší od místních hotelů. V kombinaci s místní kulturou a živými zvyky přidejte do pokojů eleganci a rým a poskytněte různé životní zkušenosti. Uvolněná a přísná práce na dovolené, plná elegance, čistého a měkkého života. Odhalte stav mysli, který skrývá mysl, a nechte hosty chodit v klidu města.

Název projektu : Shang Ju , Jméno designérů : Lichen Ding, Jméno klienta : Shang Ju Hotel.

Shang Ju  Hotel

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.