Designový Časopis
Designový Časopis
Ohnivý Varný Set

Firo

Ohnivý Varný Set FIRO je multifunkční a přenosná 5kg varná sada pro každý otevřený oheň. V peci jsou umístěny 4 hrnce, připojené odnímatelné ke konstrukci zásuvky, s otočnou podpěrou pro udržení úrovně jídla. Takto lze FIRO snadno a bezpečně používat jako zásuvku bez rozlití jídla, zatímco trouba leží v polovině ohně. Hrnce se používají pro vaření a stravování a manipuluje se s nožířským nářadím, které se přichycuje na obou stranách hrnců, aby je za horka nesly v teplotně izolačních kapsách. Zahrnuje také přikrývku, která je také taškou, která obsahuje veškeré užitečné vybavení.

Název projektu : Firo, Jméno designérů : Andrea Sosinski, Jméno klienta : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Ohnivý Varný Set

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.