Designový Časopis
Designový Časopis
Collier

Eves Weapon

Collier Eveova zbraň je vyrobena z 750 karátového růžového a bílého zlata. Obsahuje 110 diamantů (20,2ct) a skládá se ze 62 segmentů. Všechny mají dva zcela odlišné vzhledy: V bočním pohledu jsou segmenty ve tvaru jablka, v pohledu shora jsou vidět čáry ve tvaru písmene V. Každý segment je rozdělen do strany, aby vytvořil pružinový zatěžovací efekt, který drží diamanty - diamanty jsou drženy pouze tahem. To s výhodou zdůrazňuje jas, brilanci a maximalizuje viditelnou záři diamantu. To umožňuje extrémně lehký a jasný design, navzdory velikosti náhrdelníku.

Název projektu : Eves Weapon, Jméno designérů : Britta Schwalm, Jméno klienta : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collier

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.