Designový Časopis
Designový Časopis
Městské Sochy

Santander World

Městské Sochy Santander World je veřejná umělecká událost sestávající ze skupiny soch, které slaví umění a obepínají město Santander (Španělsko) v rámci přípravy na mistrovství světa v plachtění Santander 2014. Sochy měří 4,2 metru, jsou vyrobeny z ocelového plechu a každá z nich z nich jsou vyrobeni různými vizuálními umělci. Každý z těchto děl představuje koncepčně kulturu jednoho z 5 kontinentů. Jeho smyslem je představit lásku a úctu ke kulturní rozmanitosti jako nástroj míru prostřednictvím očí různých umělců a ukázat, že společnost vítá rozmanitost otevřenou náručí.

Název projektu : Santander World, Jméno designérů : Jose Angel Cicero, Jméno klienta : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Městské Sochy

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.