Designový Časopis
Designový Časopis
Městské Sochy

Santander World

Městské Sochy Santander World je veřejná umělecká událost sestávající ze skupiny soch, které slaví umění a obepínají město Santander (Španělsko) v rámci přípravy na mistrovství světa v plachtění Santander 2014. Sochy měří 4,2 metru, jsou vyrobeny z ocelového plechu a každá z nich z nich jsou vyrobeni různými vizuálními umělci. Každý z těchto děl představuje koncepčně kulturu jednoho z 5 kontinentů. Jeho smyslem je představit lásku a úctu ke kulturní rozmanitosti jako nástroj míru prostřednictvím očí různých umělců a ukázat, že společnost vítá rozmanitost otevřenou náručí.

Název projektu : Santander World, Jméno designérů : Jose Angel Cicero, Jméno klienta : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Městské Sochy

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.