Designový Časopis
Designový Časopis
Obal Alba

Haezer

Obal Alba Haezer je známý pro svůj solidní basový zvuk, epické zlomy s dobře vyleštěnými efekty. Je to druh zvuku, který vychází jako přímá taneční hudba, ale při bližším zkoumání nebo poslechu začnete objevovat více vrstev frekvencí v hotovém produktu. Pro kreativní koncept a provedení bylo úkolem simulovat zvukový zážitek známý jako Haezer. Umělecký styl není vůbec typický styl taneční hudby, takže se Haezer stává jeho vlastním žánrem.

Název projektu : Haezer , Jméno designérů : Chris Slabber, Jméno klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Obal Alba

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.