Designový Časopis
Designový Časopis
Obal Alba

Haezer

Obal Alba Haezer je známý pro svůj solidní basový zvuk, epické zlomy s dobře vyleštěnými efekty. Je to druh zvuku, který vychází jako přímá taneční hudba, ale při bližším zkoumání nebo poslechu začnete objevovat více vrstev frekvencí v hotovém produktu. Pro kreativní koncept a provedení bylo úkolem simulovat zvukový zážitek známý jako Haezer. Umělecký styl není vůbec typický styl taneční hudby, takže se Haezer stává jeho vlastním žánrem.

Název projektu : Haezer , Jméno designérů : Chris Slabber, Jméno klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Obal Alba

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.