Designový Časopis
Designový Časopis
Autonomní Mobilní Robot

Pharmy

Autonomní Mobilní Robot Autonomní navigační robot pro nemocniční logistiku. Jedná se o systém služeb pro výrobky, který zajišťuje bezpečné a efektivní dodávky, snižuje šance zdravotníků na to, že bude vystaven nemocem, omezuje pandemické choroby mezi nemocničním personálem a pacienty (COVID-19 nebo H1N1). Tento design pomáhá zvládat dodávky nemocnic se snadným přístupem a bezpečností pomocí nekomplikované interakce uživatele pomocí přátelské technologie. Robotické jednotky mají schopnost se autonomně pohybovat do vnitřního prostředí a mají synchronizovaný tok s podobnými jednotkami, jsou schopny spolupracovat s týmem robotů.

Název projektu : Pharmy, Jméno designérů : Arbo Design, Jméno klienta : ARBO design.

Pharmy Autonomní Mobilní Robot

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.