Designový Časopis
Designový Časopis
Umění Instalace

Inorganic Mineral

Umění Instalace Lee Chi, inspirovaný hlubokými pocity vůči přírodě a zkušenostem architekta, se zaměřuje na vytvoření jedinečných botanických uměleckých instalací. Tím, že přemýšlí o povaze umění a zkoumá kreativní techniky, Lee transformuje životní události do formalizovaných uměleckých děl. Tématem této série prací je prozkoumat povahu materiálů a to, jak mohou být materiály rekonstruovány estetickým systémem a novou perspektivou. Lee také věří, že předefinování a rekonstrukce rostlin a jiných umělých materiálů může způsobit, že přírodní krajina bude mít emocionální dopad na lidi.

Název projektu : Inorganic Mineral, Jméno designérů : Lee Chi, Jméno klienta : BOTANIPLAN VON LEE CHI.

Inorganic Mineral Umění Instalace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.