Designový Časopis
Designový Časopis
Design Vizuální Identity

ODTU Sanat 20

Design Vizuální Identity Pro dvacátý ročník ODTU Sanat, každoročně pořádaného uměleckého festivalu Střední východní technické univerzity, byla žádostí vybudovat vizuální jazyk, který by zdůraznil následných 20 let festivalu. Jak bylo požadováno, 20. ročník festivalu byl zdůrazněn tím, že se k němu přiblížil jako zakryté umělecké dílo, které má být odhaleno. Stíny stejných barevných vrstev, které tvoří čísla 2 a 0, vytvořily 3D iluzi. Tato iluze dává pocit úlevy a čísla vypadají, jako by se roztavily do pozadí. Výběr živé barvy vytváří jemný kontrast s klidem vlnité 20.

Název projektu : ODTU Sanat 20, Jméno designérů : Kenarköse Creative, Jméno klienta : Middle East Technical University.

ODTU Sanat 20 Design Vizuální Identity

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.