Designový Časopis
Designový Časopis
Nový Model Spotřeby

Descry Taiwan Exhibition

Nový Model Spotřeby Výstava v Mountain Alishan, známé turistické atrakce na Tchaj-wanu, spojuje umění s tradičním tchajwanským čajovým průmyslem. Průřezová spolupráce této výstavy může přinést nový obchodní modul. V každém balíčku mohou turisté vidět různé výrazy vyjadřující stejné téma „Taiwan“. Ponořeni do nádherné scenérie Tchaj-wanu budou mít návštěvníci hlubší znalosti o tchajwanské čajové kultuře a průmyslu.

Název projektu : Descry Taiwan Exhibition, Jméno designérů : Yi-Jen Tu, Jméno klienta : Tea Farm No. 35.

Descry Taiwan Exhibition Nový Model Spotřeby

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.