Designový Časopis
Designový Časopis
Vlajkový Obchod

Zhuyeqing Green Tea

Vlajkový Obchod Pití čaje vyžaduje jak příznivé prostředí, tak dobrou náladu. Návrhář představuje motiv mraků a hor ve formě malování rukou od ruky a posype pár krásných čínských krajinomaleb v uzavřeném omezeném prostoru. Prostřednictvím přizpůsobených funkčních nosičů vytvořil návrhář smyslový zážitek pro spotřebitele, který přináší obrovský smyslný dopad.

Název projektu : Zhuyeqing Green Tea, Jméno designérů : Li Xiang, Jméno klienta : X+Living.

Zhuyeqing Green Tea Vlajkový Obchod

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.