Designový Časopis
Designový Časopis
Reklamní Kampaň

Feira do Alvarinho

Reklamní Kampaň Feira do Alvarinho je každoroční vinárna, která se koná v portugalském Moncau. Aby bylo možné tuto událost sdělit, bylo vytvořeno starověké a smyšlené království. S vlastním jménem a civilizací bylo Království Alvarinho, které bylo označeno proto, že Moncao je známé jako kolébka vína Alvarinho, inspirováno skutečnou historií, místy, ikonickými lidmi a legendami z Moncao. Největší výzvou tohoto projektu bylo přenést skutečný příběh území do designu postav.

Název projektu : Feira do Alvarinho, Jméno designérů : MarkaBranka, Jméno klienta : MarkaBranka.

Feira do Alvarinho Reklamní Kampaň

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.