Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Šperků

Ataraxia

Kolekce Šperků Cílem projektu je v kombinaci s módou a pokročilou technologií vytvořit šperky, které mohou staré gotické prvky proměnit v nový styl a diskutovat o potenciálu tradičních v současném kontextu. Se zájmem o to, jak gotické vibrace ovlivňují publikum, se projekt snaží vyvolat jedinečný individuální zážitek hravou interakcí, zkoumáním vztahu mezi designem a nositeli. Syntetické drahokamy, jako nižší eko-otiskovací materiál, byly rozřezány na neobvykle ploché povrchy, aby vrhaly své barvy na kůži, aby se zvýšila interakce.

Název projektu : Ataraxia, Jméno designérů : Yilan Liu, Jméno klienta : Yilan Jewelry.

Ataraxia Kolekce Šperků

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.