Designový Časopis
Designový Časopis
Plavecký Klub

Loong

Plavecký Klub Trendem je kombinace obchodu orientovaného na služby s novými formami podnikání. Projektant experimentálně integruje pomocné funkce projektu s hlavním obchodem, znovu optimalizuje hlavní funkce sportovního tréninku rodičů a dětí a staví projekt do komplexního prostoru pro plavání a sportovní vzdělávání, integrující zábavu a volný čas.

Název projektu : Loong, Jméno designérů : Li Xiang, Jméno klienta : X+Living.

Loong Plavecký Klub

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.