Designový Časopis
Designový Časopis
Soukromý Dům

The Cube

Soukromý Dům Hlavními výzvami, kterým projektant čelil, bylo vytvořit kvalitní životní zkušenost a předefinovat image obytné budovy v Kuvajtu při současném zachování požadavků na klima a potřeby soukromí diktovaných arabskou kulturou. Cube House je čtyřpodlažní betonová / ocelová stavba založená na sčítání a odčítání v krychli, která vytváří dynamický zážitek mezi vnitřními a vnějšími prostory, aby si po celý rok vychutnávala přirozené světlo a výhled na krajinu.

Název projektu : The Cube, Jméno designérů : Ahmed Habib, Jméno klienta : Lines.

The Cube Soukromý Dům

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.