Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Park Zoo

Hotel To je bezpochyby hotel založený na zvířecím tématu. Designéři však nevytvořili pouze řadu roztomilých a půvabných zařízení ve tvaru zvířat, aby přilákali velkou pozornost na intenzivně konkurenčním trhu. Návrháři, kteří naplnili prostor hlubokou láskou ke zvířatům, proměnili hotel v uměleckou výstavu, kde zákazníci mohou pozorovat a cítit skutečnou situaci ohrožených zvířat v současnosti.

Název projektu : Park Zoo, Jméno designérů : Li Xiang, Jméno klienta : X+Living.

Park Zoo Hotel

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.