Designový Časopis
Designový Časopis
Multifunkční Náušnice

Blue Daisy

Multifunkční Náušnice Daisy's jsou složené květiny se dvěma květy spojenými do jedné, vnitřní sekce a vnější okvětní sekce. Symbolizuje vzájemné propojení dvou představujících pravou lásku nebo konečné pouto. Design se mísí v jedinečnosti květu sedmikrásky, což umožňuje nositeli nosit modrou sedmikrásku několika způsoby. Výběr modrých safírů pro okvětní lístky má zdůraznit inspiraci pro naději, touhu a lásku. Žluté safíry zvolené pro centrální okvětní lístek pohltí nositele, aby pocítil pocit radosti a hrdosti, což nositeli poskytne naprostý klid a důvěru v zobrazování jeho elegance.

Název projektu : Blue Daisy, Jméno designérů : Teong Yan Ni, Jméno klienta : IVY TEONG.

Blue Daisy Multifunkční Náušnice

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.