Designový Časopis
Designový Časopis
Re-Branding Společnosti

Astra Make-up

Re-Branding Společnosti Síla značky spočívá nejen v její schopnosti a vizi, ale také v komunikaci. Snadno použitelný katalog plný silné produktové fotografie; webové stránky zaměřené na spotřebitele, které poskytují on-line služby a přehled produktů značky. Vyvinuli jsme také vizuální jazyk v zastoupení senzace značky s módním stylem fotografie a řadou čerstvé komunikace v sociálních médiích, navázali dialog mezi společností a spotřebitelem.

Název projektu : Astra Make-up, Jméno designérů : Paul Robb, Jméno klienta : Salt & Pepper.

Astra Make-up Re-Branding Společnosti

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.