Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

The Duplicated Edge

Kancelář Duplikovaná hrana je design pro Toshin Satellite Preparatory School v japonském Kawanishi. Škola chtěla novou recepci, konzultační a konferenční prostory v úzké místnosti o rozloze 110 m² s nízkým stropem. Tento návrh navrhuje otevřený prostor označený ostrým trojúhelníkovým příjmem a čítačem informací rozdělujícím prostor na funkční entity. Čítač je zakryt v postupně stoupající bílé kovové desce. Tato kombinace je duplikována zrcadly v zadní stěně a reflexními hliníkovými panely na stropě, které rozšiřují prostor do širších rozměrů.

Název projektu : The Duplicated Edge, Jméno designérů : Tetsuya Matsumoto, Jméno klienta : Matsuo Gakuin.

The Duplicated Edge Kancelář

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.