Designový Časopis
Designový Časopis
Náramek

Phenotype 002

Náramek Forma náramku Phenotype 002 je výsledkem digitální simulace biologického růstu. Algoritmus používaný v tvůrčím procesu umožňuje napodobovat chování biologické struktury a vytvářet neobvyklé organické tvary, díky nenáročné struktuře a materiální poctivosti dosahuje nenápadnou krásu. Prototyp je zhmotněn pomocí technologie 3D tisku. V závěrečné fázi je šperk ručně litý do mosazi, leštěn a zakončen s důrazem na detail.

Název projektu : Phenotype 002, Jméno designérů : Maciej Nisztuk, Jméno klienta : In Silico.

Phenotype 002 Náramek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.