Designový Časopis
Designový Časopis
Pavilon

ResoNet Sinan Mansions

Pavilon Pavilon ResoNet je pověřen společností Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínského nového roku 2017. Skládá se z dočasného pavilonu plus interaktivního LED světla „rezonetu“ připevněného na vnitřní povrch. Využívá techniky Low-Fi k vizualizaci rezonančních frekvencí přirozeného prostředí prostřednictvím interakce veřejnosti a okolních prvků detekovaných sítí LED. Pavilon osvětluje veřejnou sféru v reakci na vibrační podněty. Kromě návštěvníků mohou přijít na přání Jarního festivalu, lze je také použít jako divadelní jeviště.

Název projektu : ResoNet Sinan Mansions, Jméno designérů : William Hailiang Chen, Jméno klienta : Sinan Mansions.

ResoNet Sinan Mansions Pavilon

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.