Designový Časopis
Designový Časopis
Soukromé Sídlo

City Point

Soukromé Sídlo Návrhář hledal inspiraci z městské krajiny. Krajina hektického městského prostoru tak byla „rozšířena“ na životní prostor, charakterizovaný projekt metropolitním tématem. Tmavé barvy byly zvýrazněny světlem pro vytvoření nádherných vizuálních efektů a atmosféry. Přijetím mozaiky, obrazů a digitálních tisků s výškovými budovami se do interiéru dostal dojem moderního města. Návrhář vynaložil velké úsilí na územní plánování, zejména se zaměřil na funkčnost. Výsledkem byl stylový a luxusní dům, který byl dostatečně prostorný pro 7 osob.

Název projektu : City Point, Jméno designérů : Chiu Chi Ming Danny, Jméno klienta : Danny Chiu Interior Designs Ltd..

City Point Soukromé Sídlo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.