Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendář Unikátní a hravý propagační kalendář vyvinutý a vytvořený pro webovou stránku goo využívá papírové textury a dává zamyšlení nad funkčností. Toto vydání 2013 je organizátor kalendáře a rozvrhu, který je sloučen do jednoho s prostorem pro psaní v celoročních plánech a denních rozvrzích. Papír s vysokou kvalitou pro kalendář a levný papír, který je vhodný pro poznámky k poznámkám pro organizátora plánu, byl pečlivě vybrán a kontrast, který byl vytvořen, se hodí jako součást návrhu kalendáře. Přidaná funkce organizátora výplňového plánu je perfektní jako uživatelsky příjemný stolní kalendář.

Název projektu : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Kalendář

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.