Designový Časopis
Designový Časopis
Showroom, Maloobchod, Knihkupectví

World Kids Books

Showroom, Maloobchod, Knihkupectví RED BOX ID, inspirovaný místní společností k vytvoření udržitelného, plně funkčního knihkupectví na malém půdorysu, použil koncept „otevřené knihy“ k vytvoření zcela nového maloobchodního zážitku, který podporuje místní komunitu. World Kids Books se nachází ve kanadském Vancouveru a je první showroom, druhý knihkupectví a třetí internetový obchod. Odvážný kontrast, symetrie, rytmus a pop barev přitahují lidi a vytvářejí dynamický a zábavný prostor. Je to skvělý příklad toho, jak lze podnikatelský nápad vylepšit designem interiéru.

Název projektu : World Kids Books, Jméno designérů : Maria Drugoveiko, Jméno klienta : World Kids Books.

World Kids Books Showroom, Maloobchod, Knihkupectví

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.