Designový Časopis
Designový Časopis
Tws Earbuds

PaMu Quiet ANC

Tws Earbuds PaMu Quiet ANC je sada skutečných bezdrátových sluchátek s aktivním potlačením hluku, která by mohla účinně vyřešit stávající problémy s hlukem. Díky duální vlajkové lodi Qualcomm bluetooth a digitální nezávislé čipové sadě aktivního potlačení hluku může celkový útlum PaMu Quiet ANC dosáhnout 40 dB, což by mohlo účinně snížit škody způsobené hlukem. Uživatelé mohou přepínat mezi funkcí pass-through a aktivním potlačením hluku podle různých scénářů, ať už v každodenním životě nebo při obchodních příležitostech.

Název projektu : PaMu Quiet ANC, Jméno designérů : Xiaolu Cai, Jméno klienta : Xiamen Padmate Technology Co.,Ltd.

PaMu Quiet ANC Tws Earbuds

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.