Designový Časopis
Designový Časopis
Plovoucí Lázně

Hungarosauna

Plovoucí Lázně Důležitým aspektem investice je plánování, udržitelnost a rozšiřitelnost. Přizpůsobení se neočekávaným hospodářským situacím. To platí také pro krajinnou architekturu a architektonické prvky. Léčivá vodní parní komora, pitná lázeňská voda a plavecký bazén na hladině jezera poskytují novou kvalitu sauny, která se nachází pouze v Hungarosauna. Budova má křížově laminovaný můstek s dřevěným sloupkovým rámem. Homogenním způsobem je dřevěná socha pokryta dovnitř a ven dřevěnými povrchy jako kmen stromu.

Název projektu : Hungarosauna, Jméno designérů : Gyula Takacs, Jméno klienta : Gyula Takács.

Hungarosauna Plovoucí Lázně

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.